صنعت شرق

محبوب ترین جاروبرقی های صنعتی

محبوب ترین دستگاه واکس کفش

محبوب ترین مایع ریز و صابون ریز

محبوب ترین دست خشک کن های برقی

محبوب ترین سطل زباله

گستره محصولات و خدمات صنعت شرق :
جاروبرقی صنعتی و جاروبرقی نیمه صنعتی ، دستگاه واکس زن کفش اداری و دستگاه واکس زن خانگی و هتلی ، اسکرابر و زمینشوی صنعتی ، کفشوی خانگی و صنعتی ، سطل زباله اداری و صنعتی و خانگی ، خوشبوکننده هوا ، مایع ریز و صابون ریزهای اتوماتیک و دستی ، دست خشک کن های اتوماتیک ، جهیزات هتلی ، انواع آبسردکن و پنکه
اصول بنیادین صنعت شرق در ارائه و فروش محصولات صنعتی و نیمه صنعتی :

«ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که “صنعت شرق” از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.
صنعت شرق با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین تجهیزات نظافتی صنعتی فعالیت خود را ادامه می دهد.

با همت و تلاش فراوان مجموعه صنعت شرق توانسته تا به امروز رشد چشمگیری در زمینه ارائه بهترین خدمات و کیفیت کالاها داشته باشد و به همین دلیل به پیشرفت محصولات و ایجاد دسته بندی مختلف پرداخته است . مکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین صنعت شرق می باشد.

شایان ذکر است همه این موفقیتهای صنعت شرق ، بابت مشتریان عزیز و ارجمند ما می باشد که با پیشنهادات و انتقادات شایسته خود ما را در پیشبرد اهداف همراهی کرده اند. سعی ما ( صنعت شرق ) بر آن است که با راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب محصولات مورد نیاز شما خرید کالا را برای شما عزیزان راحت کرده و تلاش خود را جهت ارائه بیشتر و بهتر خدمات از نظر کیفی و کمی و تنوع محصولات در سایت صنعت شرق همراه با مشاوره بهتر انجام دهیم.

ما در صنعت شرق ، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کنیم.